Section Image

Andrea Kozlowsky

Howard Hanna Coach
2 Closed Sales
$1.3M Total Value
$615K - $725K Price Range
$670K Average Price
Prior 5 years

About Andrea

Home Types: Townhouse, House
Years of Experience: 14

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$725,000
Average Sale Price
$725,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$725,000
Average Sale Price
$725,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,340,000
Average Sale Price
$670,000
Price Range
$615K - $725K

Andrea's Listings and Deals

Agent Photo

Andrea Kozlowsky