Section Image

Andrew Nagg

Sinnen-Green and Associates
4 Closed Sales
$1.4M Total Value
$150K - $700K Price Range
$361K Average Price
Prior 5 years

About Andrew

Home Types: Lot/Land, House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$219,000
Average Sale Price
$219,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$919,000
Average Sale Price
$459,500
Price Range
$219K - $700K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,069,000
Average Sale Price
$356,333
Price Range
$150K - $700K

Andrew's Listings and Deals

Andrew Nagg