Section Image

Andrew Naselow

KW Everett
8 Closed Sales
$5.5M Total Value
$475K - $1.1M Price Range
$691.8K Average Price
Prior 5 years

About Andrew

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 13

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$498,000
Average Sale Price
$498,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$957,000
Average Sale Price
$957,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$498,000
Average Sale Price
$498,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,831,000
Average Sale Price
$915,500
Price Range
$874K - $957K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,508,000
Average Sale Price
$502,667
Price Range
$475K - $535K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$4,026,000
Average Sale Price
$805,200
Price Range
$500K - $1.1M

Andrew's Listings and Deals

Andrew Naselow