Section Image

Andrew Rochelle

Dogwood Realty
6 Closed Sales
$2.2M Total Value
$30K - $800K Price Range
$360.4K Average Price
Prior 5 years

About Andrew

Home Types: Lot/Land, House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$112,500
Average Sale Price
$112,500

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,022,500
Average Sale Price
$505,625
Price Range
$113K - $800K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$140,000
Average Sale Price
$70,000
Price Range
$30K - $110K

Andrew's Listings and Deals

Andrew Rochelle