Section Image

Andrew Romano

Coldwell Banker Realty
3 Closed Sales
$1.1M Total Value
$260K - $510K Price Range
$350.8K Average Price
Prior 5 years

About Andrew

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$282,500
Average Sale Price
$282,500

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$770,000
Average Sale Price
$385,000
Price Range
$260K - $510K

Andrew's Listings and Deals

Andrew Romano