Section Image

Andrew Seebarran

4 Closed Sales
$2M Total Value
$145K - $873K Price Range
$512K Average Price
Prior 5 years

About Andrew

Home Types: House, MultiFamily, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$873,000
Average Sale Price
$873,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$730,000
Average Sale Price
$730,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$873,000
Average Sale Price
$873,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$730,000
Average Sale Price
$730,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,173,000
Average Sale Price
$586,500
Price Range
$300K - $873K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$875,000
Average Sale Price
$437,500
Price Range
$145K - $730K

Andrew's Listings and Deals

Agent License: 10401366813 Connecticut 10401366813 New York 10401366813
Agent Photo

Andrew Seebarran