Martin Real Estate Group
2
Closed Sales
$263K
Total Value
$70K - $193K
Price Range
$131.5K
Average Price
Prior 5 years
About Andy
Home Types:
Condo, Lot/Land
Transaction History
- 1 Year
Andy's Listings and Deals
Andy's Active Listings
Recently Sold
Homes for Sale by City