Section Image

Anna Borchardt

EXP Realty, LLC
2 Closed Sales
$609K Total Value
$246.5K - $362.5K Price Range
$304.5K Average Price
Prior 5 years

About Anna

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$609,000
Average Sale Price
$304,500
Price Range
$247K - $363K

Neighborhoods Anna is Experienced In

Anna's Listings and Deals

Anna Borchardt