Section Image

Anna Brewer

LPT Realty, LLC
2 Closed Sales
$810K Total Value
$345K - $465K Price Range
$405K Average Price
Prior 5 years

About Anna

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$465,000
Average Sale Price
$465,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$345,000
Average Sale Price
$345,000

Anna's Listings and Deals

Agent License: North Carolina 364500

Anna Brewer