Section Image

Anna Cermak

WTX Realty, LLC
3 Closed Sales
$819K Total Value
$181K - $405K Price Range
$273K Average Price
Prior 5 years

About Anna

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$638,000
Average Sale Price
$319,000
Price Range
$233K - $405K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$181,000
Average Sale Price
$181,000

Anna's Listings and Deals

Agent License: Texas 0833627

Anna Cermak