Section Image

Annalise Leaver

Waters & Associates Realty, LLC
7 Closed Sales
$2.1M Total Value
$175K - $415K Price Range
$300.2K Average Price
Prior 5 years

About Annalise

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$660,000
Average Sale Price
$330,000
Price Range
$245K - $415K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$660,000
Average Sale Price
$330,000
Price Range
$245K - $415K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$413,000
Average Sale Price
$206,500
Price Range
$175K - $238K

Annalise's Listings and Deals

Agent License: Missouri 2023031757

Annalise Leaver