Section Image

Anthony Rodriguez

Epique Realty
6 Closed Sales
$2.5M Total Value
$74K - $975K Price Range
$409.6K Average Price
Prior 5 years

About Anthony

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$445,000
Average Sale Price
$222,500
Price Range
$74K - $371K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,183,500
Average Sale Price
$591,750
Price Range
$209K - $975K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$659,000
Average Sale Price
$219,667
Price Range
$74K - $371K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,798,400
Average Sale Price
$599,467
Price Range
$209K - $975K

Anthony's Listings and Deals

Anthony Rodriguez