Section Image

Anthony Varando

Starlink Realty, Inc
4 Closed Sales
$1.7M Total Value
$260K - $545K Price Range
$426.5K Average Price
Prior 5 years

About Anthony

Home Types: House, Condo, Townhouse
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$545,000
Average Sale Price
$545,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$415,000
Average Sale Price
$415,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$545,000
Average Sale Price
$545,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$901,000
Average Sale Price
$450,500
Price Range
$415K - $486K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$545,000
Average Sale Price
$545,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,161,000
Average Sale Price
$387,000
Price Range
$260K - $486K

Anthony's Listings and Deals

Agent Photo

Anthony Varando