Section Image

Antone Hall

ADG Realty
9 Closed Sales
$3.6M Total Value
$200K - $765K Price Range
$394.7K Average Price
Prior 5 years

About Antone

Home Types: Condo, House, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$330,000
Average Sale Price
$330,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,235,000
Average Sale Price
$617,500
Price Range
$470K - $765K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$330,000
Average Sale Price
$330,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,235,000
Average Sale Price
$617,500
Price Range
$470K - $765K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$330,000
Average Sale Price
$330,000

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$3,222,500
Average Sale Price
$402,813
Price Range
$200K - $765K

Antone's Listings and Deals

Agent License: Nevada S.0190112

Antone Hall