Section Image

April Pierce

Newcastle Property Management
12 Closed Sales
$3.4M Total Value
$251.5K - $405K Price Range
$284.7K Average Price
Prior 5 years

About April

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$679,000
Average Sale Price
$339,500
Price Range
$274K - $405K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$679,000
Average Sale Price
$339,500
Price Range
$274K - $405K

Seller Deals

Total Deals
12
Total Value
$3,416,399
Average Sale Price
$284,700
Price Range
$150K - $405K

April's Listings and Deals

Agent Photo

April Pierce