Section Image

Ashley Barlow

Responds Quickly
Winstar Realty, Inc.
7 Closed Sales
$540K Total Value
$13K - $184.5K Price Range
$77.1K Average Price
Prior 5 years

About Ashley

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$53,000
Average Sale Price
$26,500
Price Range
$13K - $40K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$299,500
Average Sale Price
$149,750
Price Range
$115K - $185K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$240,000
Average Sale Price
$48,000
Price Range
$13K - $96K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$299,500
Average Sale Price
$149,750
Price Range
$115K - $185K

Ashley's Listings and Deals

Ashley Barlow

Responds Quickly