Section Image

Ashley Cook

HomeRealty, LLC
5 Closed Sales
$1.4M Total Value
$225K - $345K Price Range
$284.8K Average Price
Prior 5 years

About Ashley

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$613,000
Average Sale Price
$306,500
Price Range
$268K - $345K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$321,185
Average Sale Price
$321,185

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$613,000
Average Sale Price
$306,500
Price Range
$268K - $345K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$321,185
Average Sale Price
$321,185

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$838,000
Average Sale Price
$279,333
Price Range
$225K - $345K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$586,185
Average Sale Price
$293,093
Price Range
$265K - $321K

Ashley's Listings and Deals

Agent Photo

Ashley Cook