Section Image

ASHLEY WILLIAMS

Marlkress Realty Inc
10 Closed Sales
$2.6M Total Value
$141K - $379.9K Price Range
$263K Average Price
Prior 5 years

About ASHLEY

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$379,900
Average Sale Price
$379,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$694,900
Average Sale Price
$347,450
Price Range
$315K - $380K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,169,900
Average Sale Price
$292,475
Price Range
$190K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,460,000
Average Sale Price
$243,333
Price Range
$141K - $341K

ASHLEY's Listings and Deals

Agent Photo

ASHLEY WILLIAMS