Section Image

Audrey Walton

Audrey Walton
2 Closed Sales
$597K Total Value
$292K - $305K Price Range
$298.5K Average Price
Prior 5 years

About Audrey

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$597,000
Average Sale Price
$298,500
Price Range
$292K - $305K

Audrey's Listings and Deals

Agent License: Indiana RB18001041
Agent Photo

Audrey Walton