Section Image

Barbara Oliva

Westview Realty
2 Closed Sales
$2.6M Total Value
$315K - $2.3M Price Range
$1.3M Average Price
Prior 5 years

About Barbara

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,615,000
Average Sale Price
$1,307,500
Price Range
$315K - $2.3M

Barbara's Listings and Deals

Agent License: Florida 3431091

Barbara Oliva