Section Image

Ben Carlisle

REALTY EXECUTIVES EXCEPTIONAL
2 Closed Sales
$955K Total Value
$425K - $530K Price Range
$477.5K Average Price
Prior 5 years

About Ben

Home Types: MultiFamily, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$425,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$425,000

Ben's Listings and Deals

Ben Carlisle