Section Image

Beneal Smith

IHP Real Estate
3 Closed Sales
$660K Total Value
$175.2K - $260K Price Range
$220.1K Average Price
Prior 5 years

About Beneal

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$400,200
Average Sale Price
$200,100
Price Range
$175K - $225K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$400,200
Average Sale Price
$200,100
Price Range
$175K - $225K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$260,000
Average Sale Price
$260,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$400,200
Average Sale Price
$200,100
Price Range
$175K - $225K

Beneal's Listings and Deals

Beneal Smith