Section Image

Benjamin Sadler

4 Closed Sales
$704K Total Value
$50K - $340K Price Range
$176K Average Price
Prior 5 years

About Benjamin

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$364,000
Average Sale Price
$121,333
Price Range
$50K - $169K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$340,000
Average Sale Price
$340,000

Benjamin's Listings and Deals

Agent License: Florida 3569654

Benjamin Sadler