Section Image

Billy Held

Lauderdale Realty
3 Closed Sales
$701K Total Value
$130.5K - $305K Price Range
$233.5K Average Price
Prior 5 years

About Billy

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$570,000
Average Sale Price
$285,000
Price Range
$265K - $305K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$130,500
Average Sale Price
$130,500

Billy's Listings and Deals

Agent License: Missouri STC
Agent Photo

Billy Held