Section Image

Bobby Washington

EXIT Elite Realty
13 Closed Sales
$5.3M Total Value
$350K - $600K Price Range
$408.8K Average Price
Prior 5 years

About Bobby

Home Types: House, Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$379,000
Average Sale Price
$379,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$450,000
Average Sale Price
$450,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$979,000
Average Sale Price
$489,500
Price Range
$379K - $600K

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$4,335,900
Average Sale Price
$394,173
Price Range
$207K - $570K

Bobby's Listings and Deals

Bobby Washington