Section Image

Brady Latimer

SCM Realty Services
15 Closed Sales
$5.5M Total Value
$169.8K - $790K Price Range
$365.1K Average Price
Prior 5 years

About Brady

Home Types: House, Townhouse, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$448,000
Average Sale Price
$448,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,554,000
Average Sale Price
$777,000
Price Range
$764K - $790K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,348,000
Average Sale Price
$449,333
Price Range
$385K - $515K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,554,000
Average Sale Price
$777,000
Price Range
$764K - $790K

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$2,990,353
Average Sale Price
$299,035
Price Range
$103K - $515K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,485,500
Average Sale Price
$497,100
Price Range
$234K - $790K

Brady's Listings and Deals

Agent Photo

Brady Latimer