Section Image

Brandon Dirks

REAL ESTATE AMERICA, INC.
39 Closed Sales
$7.9M Total Value
$86.8K - $520K Price Range
$203.2K Average Price
Prior 5 years

About Brandon

Home Types: House, Condo, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$60,000
Average Sale Price
$60,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$670,000
Average Sale Price
$335,000
Price Range
$150K - $520K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$766,300
Average Sale Price
$153,260
Price Range
$55K - $465K

Seller Deals

Total Deals
11
Total Value
$2,186,000
Average Sale Price
$198,727
Price Range
$45K - $520K

Buyer Deals

Total Deals
28
Total Value
$5,740,200
Average Sale Price
$205,007
Price Range
$55K - $483K

Production Over Time

5 Year View

Brandon's Listings and Deals

Brandon Dirks