Section Image

Brandon Griffin

Nomad Agency LLC
2 Closed Sales
$288K Total Value
$88K - $200K Price Range
$144K Average Price
Prior 5 years

About Brandon

Home Types: Manufactured, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$288,000
Average Sale Price
$144,000
Price Range
$88K - $200K

Brandon's Listings and Deals

Agent License: Oklahoma 206572

Brandon Griffin