Section Image

Brandy Fowler

ERA TEAM Real Estate
9 Closed Sales
$2.5M Total Value
$148K - $488.5K Price Range
$279.1K Average Price
Prior 5 years

About Brandy

Home Types: Manufactured, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$406,000
Average Sale Price
$203,000
Price Range
$185K - $221K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,561,500
Average Sale Price
$312,300
Price Range
$148K - $489K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$406,000
Average Sale Price
$203,000
Price Range
$185K - $221K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,105,500
Average Sale Price
$300,786
Price Range
$148K - $489K

Brandy's Listings and Deals

Brandy Fowler