Section Image

Brett Taylor

Rita Amaro, Broker/Referral
4 Closed Sales
$1.8M Total Value
$281.5K - $600K Price Range
$442.3K Average Price
Prior 5 years

About Brett

Home Types: House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,160,000
Average Sale Price
$580,000
Price Range
$560K - $600K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$609,000
Average Sale Price
$304,500
Price Range
$282K - $328K

Brett's Listings and Deals

Brett Taylor