Section Image

Bridget Davis

OaksFeather Realty
7 Closed Sales
$1.6M Total Value
$25K - $500K Price Range
$227.1K Average Price
Prior 5 years

About Bridget

Home Types: Manufactured, House
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$170,000
Average Sale Price
$170,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$170,000
Average Sale Price
$170,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$175,000
Average Sale Price
$175,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$225,000
Average Sale Price
$112,500
Price Range
$55K - $170K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,365,000
Average Sale Price
$273,000
Price Range
$25K - $500K

Bridget's Listings and Deals

Agent Photo

Bridget Davis