Section Image

Caitlin Lawson

RPA Real Estate
3 Closed Sales
$630K Total Value
$159K - $276K Price Range
$210K Average Price
Prior 5 years

About Caitlin

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$195,000
Average Sale Price
$195,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$276,000
Average Sale Price
$276,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$195,000
Average Sale Price
$195,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$276,000
Average Sale Price
$276,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$354,000
Average Sale Price
$177,000
Price Range
$159K - $195K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$276,000
Average Sale Price
$276,000

Caitlin's Listings and Deals

Caitlin Lawson