Section Image

Caleb Nelson

Epique Realty
2 Closed Sales
$755K Total Value
$365K - $390K Price Range
$377.5K Average Price
Prior 5 years

About Caleb

Home Types: Condo
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$365,000
Average Sale Price
$365,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$390,000
Average Sale Price
$390,000

Caleb's Listings and Deals

Agent License: Wisconsin 98213-94

Caleb Nelson