Section Image

Calvin Ching

Calvin C Ching Realty
7 Closed Sales
$3.9M Total Value
$223K - $950K Price Range
$563.6K Average Price
Prior 5 years

About Calvin

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$566,000
Average Sale Price
$283,000
Price Range
$223K - $343K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,186,000
Average Sale Price
$531,000
Price Range
$223K - $950K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$759,000
Average Sale Price
$759,000

Calvin's Listings and Deals

Agent License: Hawaii RB-16014

Calvin Ching