Section Image

Candace Clark

C CLARK & ASSOCIATES
2 Closed Sales
$780K Total Value
$385K - $395K Price Range
$390K Average Price
Prior 5 years

About Candace

Home Types: Lot/Land, Condo
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$395,000
Average Sale Price
$395,000

Candace's Listings and Deals

Candace Clark