Section Image

Candi Rosenthal

FINE PROPERTIES
8 Closed Sales
$5.9M Total Value
$424.9K - $945K Price Range
$742.9K Average Price
Prior 5 years

About Candi

Home Types: House
Years of Experience: 14

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,515,000
Average Sale Price
$757,500
Price Range
$710K - $805K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$424,900
Average Sale Price
$424,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,515,000
Average Sale Price
$757,500
Price Range
$710K - $805K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,099,900
Average Sale Price
$699,967
Price Range
$425K - $945K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$3,843,000
Average Sale Price
$768,600
Price Range
$603K - $920K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,099,900
Average Sale Price
$699,967
Price Range
$425K - $945K

Candi's Listings and Deals

Agent License: Florida 3257491
Agent Photo

Candi Rosenthal