Section Image

Carla Cabrera

C.Y.P. Realty
11 Closed Sales
$5.5M Total Value
$400K - $752K Price Range
$503K Average Price
Prior 5 years

About Carla

Home Types: House, Manufactured, Condo
Years of Experience: 23

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$418,500
Average Sale Price
$418,500

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$365,000
Average Sale Price
$365,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$961,500
Average Sale Price
$480,750
Price Range
$419K - $543K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$365,000
Average Sale Price
$365,000

Seller Deals

Total Deals
9
Total Value
$4,752,980
Average Sale Price
$528,109
Price Range
$355K - $752K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$780,000
Average Sale Price
$390,000
Price Range
$365K - $415K

Carla's Listings and Deals

Carla Cabrera