Section Image

Caroline Rumani

Weichert, Realtors - All Pro
3 Closed Sales
$956K Total Value
$125K - $598.5K Price Range
$318.7K Average Price
Prior 5 years

About Caroline

Home Types: Condo, MultiFamily

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$232,500
Average Sale Price
$232,500

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$956,000
Average Sale Price
$318,667
Price Range
$125K - $599K

Caroline's Listings and Deals

Agent Photo

Caroline Rumani