Section Image

Carolyn Stone

Samson Properties
3 Closed Sales
$2.1M Total Value
$525K - $920.1K Price Range
$683.4K Average Price
Prior 5 years

About Carolyn

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,445,100
Average Sale Price
$722,550
Price Range
$525K - $920K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$605,000
Average Sale Price
$605,000

Carolyn's Listings and Deals

Agent Photo

Carolyn Stone