Section Image

Catherine Campbell

DEBARY REALTY
2 Closed Sales
$294K Total Value
$14K - $279.9K Price Range
$147K Average Price
Prior 5 years

About Catherine

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$293,900
Average Sale Price
$146,950
Price Range
$14K - $280K

Catherine's Listings and Deals

Agent License: Florida 3101160

Catherine Campbell