Section Image

CATHERINE KOBILIS

DAVIS REALTORS
5 Closed Sales
$2M Total Value
$265K - $450K Price Range
$400.3K Average Price
Prior 5 years

About CATHERINE

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,336,500
Average Sale Price
$445,500
Price Range
$440K - $450K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$665,000
Average Sale Price
$332,500
Price Range
$265K - $400K

CATHERINE's Listings and Deals

CATHERINE KOBILIS