Section Image

Cathy Velarde

Goodwin Referral Network
2 Closed Sales
$623K Total Value
$290K - $333K Price Range
$311.5K Average Price
Prior 5 years

About Cathy

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$623,000
Average Sale Price
$311,500
Price Range
$290K - $333K

Cathy's Listings and Deals

Agent License: Texas 0751642

Cathy Velarde