Section Image

Cecilia Johnson

Aspira Realty
5 Closed Sales
$3.4M Total Value
$380K - $1.2M Price Range
$688.8K Average Price
Prior 5 years

About Cecilia

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 15

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$980,000
Average Sale Price
$490,000
Price Range
$380K - $600K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$980,000
Average Sale Price
$490,000
Price Range
$380K - $600K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,845,000
Average Sale Price
$711,250
Price Range
$380K - $1.2M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$599,000
Average Sale Price
$599,000

Cecilia's Listings and Deals

Cecilia Johnson