Section Image

Chasterdee Jones

D. C. A Realty, Llc
12 Closed Sales
$2.8M Total Value
$169.9K - $389K Price Range
$230.1K Average Price
Prior 5 years

About Chasterdee

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$359,900
Average Sale Price
$179,950
Price Range
$170K - $190K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$573,900
Average Sale Price
$286,950
Price Range
$185K - $389K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$444,900
Average Sale Price
$148,300
Price Range
$85K - $190K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$771,900
Average Sale Price
$257,300
Price Range
$185K - $389K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$579,900
Average Sale Price
$144,975
Price Range
$85K - $190K

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$2,181,800
Average Sale Price
$272,725
Price Range
$185K - $389K

Chasterdee's Listings and Deals

Chasterdee Jones