Section Image

cheryl Heisler

Keller Williams Realty Profess
7 Closed Sales
$4.2M Total Value
$64K - $3M Price Range
$601.7K Average Price
Prior 5 years

About cheryl

Home Types: Condo, House, Co-op

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$239,000
Average Sale Price
$119,500
Price Range
$64K - $175K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,968,000
Average Sale Price
$2,968,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$779,000
Average Sale Price
$194,750
Price Range
$64K - $310K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,433,000
Average Sale Price
$1,144,333
Price Range
$210K - $3M

cheryl's Listings and Deals

cheryl Heisler