Section Image

Cindy Rapert

Real Broker LLC
6 Closed Sales
$1.7M Total Value
$92K - $579.9K Price Range
$290.9K Average Price
Prior 5 years

About Cindy

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,252,400
Average Sale Price
$417,467
Price Range
$260K - $580K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,428,400
Average Sale Price
$357,100
Price Range
$176K - $580K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,745,400
Average Sale Price
$290,900
Price Range
$92K - $580K

Cindy's Listings and Deals

Agent License: AAABOR

Cindy Rapert