Search Our Agent Directory
Based on your recent activity, here are a few agents that might fit your needs.
-
Brad Garrison
Brad Garrison
Whitetail Properties
(877) 395-6049
94 Total Sales
1 in Crothersville
$355,000 Price
-
Mason Greene
Mason Greene
Caddo River Realty, INC
(870) 451-5258
26 Total Sales
1 in 71855
$239,000 Price
-
Jaime Polter
Jaime Polter
Polter Real Estate
(419) 333-8060
142 Total Sales
1 in Wakeman
$399,000 Price
-
Chris Koerner
Chris Koerner
Property Advancement Realty
(812) 920-5816
199 Total Sales
1 in Crothersville
$159,900 Price
-
Michael Hignett
Michael Hignett
Northern Ohio Realty
(440) 517-4362
119 Total Sales
1 in Wakeman
$115,000 Price
-
Judy Mellencamp
Judy Mellencamp
Schuler Bauer Real Estate Powe
(812) 515-1049
76 Total Sales
1 in Crothersville
$139,500 Price
-
Pamela Rybka
Pamela Rybka
RE/MAX Real Estate Group
(234) 278-1626
123 Total Sales
1 in Wakeman
$360,000 Price
-
Devina Cagle
Devina Cagle
Responds QuicklyIndy House and Home
(888) 502-3127
97 Total Sales
1 in Crothersville
$355,000 Price
-
Bill Swanzer
Bill Swanzer
The Swanzer Agency
(440) 597-3372
135 Total Sales
8 in Wakeman
$86K - $250K Price Range
-
Rick Grant
Rick Grant
JOE HOENE REALTY TEAM
(812) 408-3361
77 Total Sales
5 in Crothersville
$185K - $1.3M Price Range
-
Sam LoFaso
Sam LoFaso
LoFaso Real Estate Services
(440) 664-3535
324 Total Sales
2 in Wakeman
$265,000 Price Range
-
Julie Hogston
Julie Hogston
Responds QuicklyReal of Ohio
(216) 304-3795
174 Total Sales
1 in Wakeman
$267,650 Price
-
Charles Maurer
Charles Maurer
CENTURY 21 DePiero & Associates, Inc.
(234) 278-1553
137 Total Sales
1 in Wakeman
$335,000 Price
-
Karen Mobert
Karen Mobert
Howard Hanna
(440) 581-1471
86 Total Sales
1 in Wakeman
$320,000 Price
-
Aaron Miller
Aaron Miller
Kaufman Realty & Auction, LLC
(234) 301-4798
465 Total Sales
1 in Wakeman
$139,000 Price
-
Corina Jones
Corina Jones
Responds QuicklyYour Home Team
(888) 609-5491
421 Total Sales
2 in Crothersville
$85K - $188K Price Range
-
Lindsey Townsend
Lindsey Townsend
Responds QuicklyLance & Associates Real Estate
(870) 626-0233
152 Total Sales
2 in 71855
$30K - $120K Price Range
-
Joan Elflein
Joan Elflein
Responds QuicklyOhio Broker Direct, LLC
(380) 333-6406
1,572 Total Sales
1 in Wakeman
$529,000 Price
-
David Fonseca
David Fonseca
Responds QuicklyBridge Realtors
(502) 200-8529
128 Total Sales
1 in Crothersville
$205,000 Price
-
Terry Ray
Terry Ray
Ray's Realty - Nashville
(870) 451-5413
74 Total Sales
4 in 71855
$130K - $245K Price Range
-
Faith Gegen
Faith Gegen
Responds QuicklyKeller Williams Citywide
(440) 650-1797
78 Total Sales
1 in Wakeman
$280,000 Price
-
Jen Richardson
Jen Richardson
Responds QuicklyBerkshire Hathaway HomeService
(812) 445-5509
437 Total Sales
12 in Crothersville
$120K - $454K Price Range
-
Jodi King
Jodi King
Stavely and Associates Real Estate
(870) 451-5580
31 Total Sales
2 in 71855
$53K - $450K Price Range
-
Mark Metz
Mark Metz
Responds QuicklyKeller Williams Elevate
(234) 271-4765
94 Total Sales
1 in Wakeman
$202,000 Price