Section Image

Cliff Colby

Reagan Realty
2 Closed Sales
$1.1M Total Value
$425K - $660K Price Range
$542.5K Average Price
Prior 5 years

About Cliff

Home Types: House
Years of Experience: 13

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,085,000
Average Sale Price
$542,500
Price Range
$425K - $660K

Cliff's Listings and Deals

Agent License: Florida 3254455

Cliff Colby