Section Image

Constance Mack

MATHERS REALTY.COM
5 Closed Sales
$1.9M Total Value
$260.2K - $540K Price Range
$378.8K Average Price
Prior 5 years

About Constance

Home Types: House, MultiFamily, Condo
Years of Experience: 17

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$340,000
Average Sale Price
$340,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$340,000
Average Sale Price
$340,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$682,000
Average Sale Price
$341,000
Price Range
$340K - $342K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,212,055
Average Sale Price
$404,018
Price Range
$260K - $540K

Constance's Listings and Deals

Agent Photo

Constance Mack