Section Image

Courtney Cantrell

Rockhill Real Estate Group
3 Closed Sales
$810K Total Value
$215K - $350K Price Range
$270K Average Price
Prior 5 years

About Courtney

Home Types: MultiFamily, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$595,000
Average Sale Price
$297,500
Price Range
$245K - $350K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$810,000
Average Sale Price
$270,000
Price Range
$215K - $350K

Courtney's Listings and Deals

Courtney Cantrell